Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Přihlásit

Meguiars DA Polisher Backing Plate 6-inch - unašeč na DA leštičku 6palcový

Meguiars DA Polisher Backing Plate 6-inch - unašeč na DA leštičku 6palcový
Meguiars DA Polisher Backing Plate 6-inch - unašeč na DA leštičku 6palcovýMeguiars DA Polisher Backing Plate 6-inch - unašeč na DA leštičku 6palcovýMeguiars DA Polisher Backing Plate 6-inch - unašeč na DA leštičku 6palcový

Nový systém unašečů Meguiar's výrazně zjednodušuje a zefektivňuje strojní leštění. Zároveň Vám usnadní výběr správného unašeče pro konkrétní kotouče. Unašeč DBP6 je určen pro použití s MT310 Meguiar's DA leštičkou a dalšími orbitálními leštičkami s průměrem závitu 5/16". Slouží pro uchycení pěnových kotoučů Meguiar's Soft Buff 2.0 o průměru 7" (W7207, W8207 a W9207) a mikrovláknových kotoučů DA Microfiber o průměru 6" (DMC6 a DMF6).

Cena: 1 190,00
Cena bez DPH:983,47 Kč
Dostupnost:Na objednání
Zadejte počet kusů!
Počet kusů musí být mezi 0 a 0!
Koupit
Objednací kódAD002752
Výrobceostatní

Nové unašeče Meguiar's z řady DBP jsou kompletně přepracovány, aby Vám poskytly ty nejlepší výsledky při leštění i broušení karoserie.

Unašeč DBP6 zcela nahrazuje unašeče starší W68DA S6BP.


Speciální suchý zip Velcro, kterým se k unašečům uchycují lešticí a brusné kotouče, byl vyvinut s důrazem na maximální efektivitu leštění a broušení. Tento jedinečný systém zabraňuje nechtěným ztrátám lešticí síly. Běžné suché zipy mohou vlivem vibrací a kolmého tlaku na unašeč způsobovat vůle ve spojení mezi unašečem a kotoučem a tím ztrátu lešticí síly generované leštičkou. Výsledkem je omezená schopnost korekce a leštění laku.

Systém Velcro svou unikátní konstrukcí zajišťuje pevnost spojení mezi unašečem a kotoučem a zvyšuje tak účinnost strojního leštění a broušení. Díky suchému zipu Velcro nevznikají nežádoucí vůle a maximální množství lešticí síly tak přechází z leštičky na povrch laku. Proto tento suchý zip používá společnost Meguiar's na všech svých kotoučích a unašečích.


Unašeče dokáží ovlivnit výsledek renovace laku stejně, jako použítá strojní leštička, kotouč, lešticí pasta či samotná technika aplikace. V případě, že používáte nekvalitní unašeč, nebo unašeč s nevhodným suchým zipem, může být výsledek Vaší práce negativně ovlivněn. Použití kotoučů či unašečů s běžným suchým zipem je sice technicky možné, ale z důvodů výše popsaných doporučujeme našim zákazníkům používat vždy pouze špičkové kotouče a unašeče Meguiar's, které Vám zajistí ty nejlepší možné výsledky při korekci, leštění i voskování laku.


Výhody unašečů DBP oproti starším verzím unašečů Meguiar's:  • Vyšší výkon - Kompletně přepracovaný unašeč poskytuje vylepšený přenos lešticí síly z leštičky na povrch laku.

  • Vyšší odolnost - Nové jádro ze skelných vláken a bezpečnostní nýty zvyšují pevnost a odolnost unašeče

  • Indikátor otáčení usnadňuje kontrolu nad otáčkami unašeče a zpříjemňuje tak strojní leštění.

  • Okraj z tuhé gumy, která umožňuje precizní práci v obtížně dostupných místech, ale nevytváří ostrou hranu, kterou by bylo možno poškodit lak.

  • Speciální suchý zip Velcro zefektivňuje leštění i broušení laku díky jedinečnému designu vláken.Technické parametry:  • Průměr uchycení: 5/16"

  • Průměr unašeče: 6" / 152 mm

  • Max. otáčky ("orbity"): 12000 OPM

  • Určeno pro: MT310 Meguiar's DA Polisher, a další orbitální a DA leštičky s odpovídajícím průměrem uchycení

  • Pro použití s kotouči: W7207W8207W9207DMC6DMF6.Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem špičkové americké autokosmetiky Meguiar's do České republiky a na Slovensko.