Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

LOCKDOWN

Vážení zákazníci,

Vaše telefonické i internetové objednávky přes e-shop budeme nadále vyřizovat. Budete-li cokoliv potřebovat, volejte. Kamenná prodejna zůstává výdejním místem, zasílání balíků beze změn.

 

Děkujeme za přízeň a přejeme lepší časy.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Přihlásit

Meguiars DA Power Pack Compound

Meguiars DA Power Pack Compound

Meguiars DA Power Pack Compound Chtěli byste, aby Váš vůz oslňoval hlubokým a dlouhotrvajícím leskem? Pečujete rádi o svůj vůz, ale ruční leštění se Vám zdá zdlouhavé a namáhavé, a proto jej stále oddalujete? Pak pro Vás máme zcela revoluční novinku - Meguiars® DA Power System! Meguiars DA Power Pack Compound je ideální způsob, jak z laku odstranit škrábance, skvrny a oxidaci.

Cena: 699,00
Cena bez DPH:577,69 Kč
Dostupnost:Na dotaz
Zadejte počet kusů!
Počet kusů musí být mezi 0 a 0!
Koupit
Objednací kódAD001747
Výrobce
Meguiars

Balení obsahuje:  • hrubý leštící kotouč

  • přípravek Meguiars Ultimate Compound


 


S použitím Meguiars® DA Power Systemu a Meguiars® DA Power Pack Compound odstraníte defekty laku a dosáhnete tak profesionálních výsledků!K Meguiars® DA Power Systemu lze dokoupit samostatné typizované sady, které obsahují konkrétní přípravek a kotouč, kterým by se měl daný produkt nanášet:   • pro odstranění škrábanců Meguiars DA Power Pack Compound 

  • pro leštění do vysokého lesku Meguiars DA Power Pack Polish 

  • pro dlouhotrvající ochranu laku voskováním Meguiars DA Power Pack Wax Použití Meguiars® DA Power System šetří čas i námahu, kterou vynaložíte při dosahování těch nejlepších výsledků v péči o Váš vůz! 

Meguiars® DA Power System lze použít se všemi běžnými ručními vrtačkami, orbitální pohyb dokáže odstranit více defektů laku než běžná ruční aplikace